Grimerja me këtë grim e ka shndërruar Leonora Jakupin në Elvana Gjatën! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Grimerja me këtë grim e ka shndërruar Leonora Jakupin në Elvana Gjatën!

09:18 | 22 Nëntor 2021

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në show-bizzin shqiptar.

Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga publiku shkruan ORAinfo.

Pamja dhe stili i saj është komentuar gjithmonë, ani pse ajo çdo ditë e më shumë po duket se veç po rinohet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku grimi qe ka përdorur ja ka ndryshuar krejtëdisht pamjen.

Me këtë grim, Leonora me shumë po duket si Elvana Gjata, se vet ajo. /ORAinfo/

Komento: