Gruaja 21 vjeçare e tradhtonte, serbin 74 vjeçar sa nuk e lëshon zemra në mes të emisionit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gruaja 21 vjeçare e tradhtonte, serbin 74 vjeçar sa nuk e lëshon zemra në mes të emisionit

08:53 | 15 Nëntor 2019

Të gjithë ishin të shokuar me lajmin për martesën e tyre.

53 vite diferencë nuk i kanë ndaluar të martohen.

21-vjeçarja Milijana Bogdanoviq dhe 74 vjeçari Milojko Boziq, u bënë të njohur për publikun fillimisht kur morën pjesë në një reality shoë në Serbi.

I pakënaqur me veprimet e bashkëshortes në atë reality shoë, Milojko ka hyrë në grevë urie. Ai është shprehur i indinjuar me gjithçka që po bën bashkëshortja e tij.

Kësaj here ai tha se është i gatshëm të shkojë deri në fund të rrugës. Për shkak të kësaj, një ekip mjekësh dhe stafi mjekësor është detyruar të intervenojë menjëherë në vilë.

Ndërkohë, që bashkëshortja e tij 21 vjeçare i kërkon vazhdimisht të ndërpresë, siç e ka quajtur ajo këtë “marrëzi”.

Milijana dhe Milojko u martuan më 7 shtator në qytetin Pozhega, Serbia perëndimore në një ceremoni që u transmetua drejtpërsëdrejti në televizion.

Komento: