Gruaja e Arianit më e mërzitur se kurrë, do t’iu përlot me këtë postim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e Arianit më e mërzitur se kurrë, do t’iu përlot me këtë postim

21:17 | 02 Dhjetor 2019

Para një muaji si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri I Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali I vetëm I akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Ariani la pas vetës gruan dhe dy djemtë.

E gruaja e tij, Merita, nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit e këtë po e tregon me fotot që I poston pothuajse çdo ditë./ORAinfo/

Komento: