Gruaja e Kemaili shfaqet pas lindjes, por ka diçka te ajo që merr vëmendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e Kemaili shfaqet pas lindjes, por ka diçka te ajo që merr vëmendje

11:01 | 22 Prill 2019

Aktorët turk, Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit u bënë prindër për herë të parë disa ditë më parë.

Një vogëlush i shëndëtshëm erdhi në jetë, emri i të cilit është vendosur Karan.

Ditën e djeshme aktorja ka vajtur në spital për një kontroll por paparacët nuk kanë nguruar ta fotografojnë.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen e tyre ka qenë varësja në të cilën ishte i shkruar emri i bebit të porsalindur.

Komento: