Gruaja e ‘Kemalit’ shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuar

22:03 | 15 Janar 2019

Burak Ozcivit është aktori shumë I njohur turk dhe një ndër më të suksseshmit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ai në jetën reale është I martuar me aktoren e njohur turke Fahriye Evcen dhe tani, janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Fahriye cilësohet si një ndër femrat më të bukura turke, mirëpo, në një foto që ka postuar ajo shihet se ka ndryshuar shumë gjatë kësaj shtatzënie./ORAinfo/

Komento: