Gruaja e Lirimit shfaqet e veshur me fustan me lule, pozon nga ky vend – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e Lirimit shfaqet e veshur me fustan me lule, pozon nga ky vend

17:52 | 02 Korrik 2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit Lulja është shfaqur e veshur me fustan veror dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: