Habit të gjithë Bledi Mane, bën dedikimin e veçantë për moderatoren – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Habit të gjithë Bledi Mane, bën dedikimin e veçantë për moderatoren

21:25 | 25 Maj 2023

Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë për moderatoren.

Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto sëfundmi me moderatoren shumë të dashur pr publikun, Bora Zemani.

Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë.

Kujtojmë që Bora Zemani u bë pjesë indirekt e BBV1 për shkak të lidhjes së dashurisë që kishte me Donald Veshajn, me të cilin vijon të jetë e lidhur.

Komento: