Hajnat i hyjnë në banesë ‘Xhakartës’, ja vjedhin gjërat me vlerë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hajnat i hyjnë në banesë ‘Xhakartës’, ja vjedhin gjërat me vlerë

10:14 | 23 Shtator 2020

Plaçkitet Arta Elezaj, hajnat i hyjnë në banesë dhe i marrin gjëra luksoze.

Mbrëmjen e djeshme, një banesë në Prishtinë është grabitur nga një person i armatosur, ndërsa në këtë banesë ka qenë duke jetuar njëra nga femrave më të komentuara në shtypin tonë rozë.

Në banesën e cila rreth orës 23:45 është sulmuar nga një person i armatosur me qëllim grabitje, ka jetuar Arta Elezaj së bashku me një shoqe të saj, emiri së cilës për shkaqe konfidenciale mbetet anonim.

Në raport thuhet se i janë marrë vetëm stoli ari dhe dy ora, mirëpo dëmi total ende nuk dihet sakt.

Sipas raportit të policisë i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

Ndryshe, Arta deri më tani nuk ka dal me një prononcim.

Kujtojmë qe Arta Elezaj kohëve të fundit po bën jetë luksoze.

Komento: