Halili e ka ditëlindjen, me këto fjalë të ëmbëla e uron Remzia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Halili e ka ditëlindjen, me këto fjalë të ëmbëla e uron Remzia

09:36 | 09 Tetor 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Krahas angazhimeve në koncerte, Remzia po gjen kohë edhe për relaks, shkruan ORAinfo.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot burri i saj e ka ditëlindjen. E Remzija e ka uruar atë me një foto ku shfaqet e lumtur në krahet e tij.

“Urime ditëlindja, edhe 100 të lumtura <3", e ka përshkruan foton Remizja. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!