Harrojeni Adelina Tahirin, nëna e saj merr vëmendjen si vajzë e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni Adelina Tahirin, nëna e saj merr vëmendjen si vajzë e re

20:57 | 01 Dhjetor 2021

Sa e bukur dhe e re duket nëna e Adelina Tahirit.

Adelina Tahiri në të shumtën e kohës merr vëmendje me pozat e ndryshme që publikon.

Me aktivitetin e saj në rrjete sociale, shumicën e kohës qëndron në krye të mediave rozë, shkruan Kosovarja.

Përmes një pyetësori që ka realizuar së fundmi, kur pyetët për personin më të rëndësishëm, këngëtarja në rend të parë e publikon nënën e saj.

Aq zonjë duket dhe e re saqë shkëlqen, e lirshëm mund të themi që ajo duket perfekte si e nëna.

Komento: