Harrojeni Kiarën, më në fund zbulohet e dashura e re e Butrint Imerit, kaq seksi qenka ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni Kiarën, më në fund zbulohet e dashura e re e Butrint Imerit, kaq seksi qenka ajo

00:08 | 22 Maj 2023

Zbulohet identiteti i të dashurës së Butrint Imerit.

Butrinti ka publikuar disa fotografi nga pushimet në Meksikë, në një prej të cilave ai shfaqet i shoqëruar nga një femër në bikini e cila qesh në krahët e tij.

Imazhi vetë tregon se bëhet fjalë për të dashurën e tij të re, ndërsa burime ekskluzive për “Iconstyle” kanë zbuluar identitetin e vajzës.

Vajza në fjalë është nga Venezuela dhe quhet Emily Acevedo. E dashura e Butrintit siç duket edhe nga fotot është shumë e re vetëm 22 vjeç.

Imeri është përfolur shpesh për romancat e tij në showbiz-in shqiptar. Lidhja e tij më e bujshme ishte me moderatoren Kiara Tito, lidhje që ende sot e kësaj dite fansat kanë dëshirë ta përmendin e ta komentojnë.

Komento: