Harroni të gjitha, mbesa e Vjollcës është maturantja me e bukur për këtë vit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harroni të gjitha, mbesa e Vjollcës është maturantja me e bukur për këtë vit

22:57 | 23 Maj 2019

Kjo është mbesa bukuroshe e Vjollcës.

Të flasim për Vjollca Haxhiun menjëherë na bie ndërmend sharmi dhe zëri i saj i ëmbël.

Që nga hera e parë e daljes së saj në skenë rrëmbeu zemrat e publikut e nuk iu desh shumë të bëhet e favorizuara e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ajo cilësohet edhe si një femër mjaft e zonja, elegante dhe shumë ë ëmbël.

Siç duket bukurinë dhe ëmbëlsinë e saj e ka trashëguar edhe mbesa e saj Vlera, për të cilën Vjollca nuk ka shprehur ta ndajë krenarinë për mbesën e saj si një nxënëse shembullore.

E sidomos sonte kur mbesa e saj po shndërrim në mbrëmjen e maturës.
Me një bukuri mahnitëse e veshje madhështore po duket si një yll që sapo ka zbritur në tokë.

Ndoshta jo vetëm nga bukuria por mund ti ngjajë hallës edhe nga profesioni.
Do të ishte mjaft e këndshme ti shihnim në bashkëpunim dy bukuroshe.

Të presim, mund edhe të ndodh. Pse jo?.

Komento: