Harroni të gjitha nuset, Egzona me dimi e dallam do t’ju lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
-1 °C

Harroni të gjitha nuset, Egzona me dimi e dallam do t’ju lë pa fjalë

18:05 | 09 Tetor 2019

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Egzona Muqiqi tani është një emër tejet i përfolur nga publiku dhe mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra ku kalon pothuajse shumicën e kohës.

Ndonëse është shumë e angazhuar si në familje ashtu edhe në profesion, Egzona nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e dallam, e me këtë pamje ajo duket më e bukura nga të gjitha./ORAinfo/

Komento: