Heq dorë Juventusi, nuk e do më këtë lojtar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Heq dorë Juventusi, nuk e do më këtë lojtar

20:04 | 25 Dhjetor 2019

Juventusi ka hequr dorë nga Rabiot.

Adrien Rabiot nuk a qenë shumë aktiv që prej është transferuar si transfer i lirë në Juventus nga PSG.

Megjithatë, sipas Telefoot, Juventusi nuk dëshiron që ta huazojë në janar Rabiotin.

Francezi ka pasur vetëm 12 paraqitje në emrin e tij prej që është transferuar në Torino dhe është lidhur me një kalim si i huazuar në Lyon.

I transeruar si transfer i lirë, megjithatë Juve dëshiron që ta mbaj atë në klub dhe do ta lejojë largimin e tij vetëm për një shumë të caktuar parash.

Komento: