Hyrja e Big Mamës në “Big Brother Vip”, ky është reagimi i Fifit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hyrja e Big Mamës në “Big Brother Vip”, ky është reagimi i Fifit

10:41 | 04 Dhjetor 2021

Fifi reagon pasi Big Mama hyri në “Big Brother Vip”.

Banorja më e re e shtëpisë së “Big Brother Vip” është Big Mama.

Me të hyrë në shtëpi, këngëtarja ngjalli reagime të ndryshme tek shumë fytyra publike.

Së fundi, Fifi postoi një foto të Big Mamës ku i’a shprehi dashurinë dhe i dha një mesazh.

“Të dua Besianë, e hallakatmi krejt”, shkroi Fifi teksa u shpreh se asgjë nuk ishte ajo çfarë do të jetë Big Mama.

Komento: