I fitoi 1 Milion euro dhe i humbi për një ditë, arsyeja është shokuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

I fitoi 1 Milion euro dhe i humbi për një ditë, arsyeja është shokuese

12:29 | 12 Mars 2019

Fituesi i lotarisë “1 Milion Euro”, i ka humbur ato pasi që nuk është paraqitur në datën e tërheqjes se tyre.

Afati i kërkesës të shumës së fituar ishte 180 ditë, gjatë të cilave nuk ka pasur asnjë kërkesë për marrjen e shpërblimit, përcjell ORAinfo.

Fituesi duhet të jetë shumë më fat por mosinteresimi i tij i kushtoi me humbjen e epitetit të një prej milionerëve të rinj.

Lotaria Kombëtare, këshilltari i fituesve të lartë, Andy Carter, tha: “Për fat të keq, unë mund të konfirmoj se mbajtësi i biletave nuk ka dalë përpara afatit për të kërkuar çmimin e tyre dhe tani fatkeqësisht ka humbur këtë shumë të konsiderueshme parash. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!