I kryen testet mjekësore, Kasami do t’i bashkohet kësaj skuadre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I kryen testet mjekësore, Kasami do t’i bashkohet kësaj skuadre

23:33 | 30 Shtator 2022

Kasami, me shumë gjasa do t”i bashkohet ekipit grek.

Agjenti i lirë Pajtim Kasami do t’i bashkohet skuadrës greke Olympiacos në një transferim të lirë, raporton Fabrizio Romano, përcjell ORAinfo.

30-vjeçari ka përfunduar testet mjekësore dhe do të nënshkruajë për sezonin me opsion për një vit tjetër./ORAinfo/

Komento: