İbrahim Tatlıses është bërë plak me thinja, por djali i tij është bërë për martesë

14:45 | 10 Dhjetor 2018

İbrahim Tatlıses, do të mbetet gjithmonë ikonë e muzikës turke,por edhe më gjerë përcjell ORAinfo.

Tani ai është moshuar dhe ka mbetur i palëvizshëm në karroce. Por është familja e tij aq që po e ndihmon atë në këto momente të vështira.

E djali i tij, duket se është krahu i djathtë i tij, pasi që në çdo sekondë nuk ndahet prej tij. Ajo çka bije në sy është bukuria e tij.

Një zeshkan me bukurinë të rrallë i “tranon” femrat rrugëve të Turqisë. Çdo vajzë do të ëndërronte të bëhej nusja e tij./ORAinfo/

Komento: