Ibrahimovic ia jep lajmin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ibrahimovic ia jep lajmin e madh Milanit

21:42 | 20 Dhjetor 2019

Saga Ibrahimovic-Milan, vazhdon të marrë kthesa të ndryshme dhe tifozët e kuqezinjve po presin një përgjigje përfundimtare.

Përkundër pritjes së gjatë, pala San Siro mbetet në garë, të paktën tani për tani,përcjell ORAinfo.

Në orët e fundit, sipas asaj që është mbledhur nga SempreMilan, ka pasur kontakte të reja midis Ancelotti dhe Ibrahimovic, me të parët që duan të sjellin Suedezin në Premier League dhe Everton.

Sidoqoftë, ish menaxheri i Napolit mori një jo të qartë nga Ibrahimoviç, i cili nuk është në gjendje të marrë përsipër atë që ishte ligë më e vështirë në karrierën e tij. Prandaj, të paktën për momentin, Milano mbetet mundësia e vetme konkrete./ORAinfo/

Komento: