Ibrahimoviç në rolin e menaxherit, po e sjell një super talent nga Suedia në Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ibrahimoviç në rolin e menaxherit, po e sjell një super talent nga Suedia në Milan

10:59 | 23 Shtator 2020

Listës së suedezëve te Milani i shtohet edhe një emër.

Pas konfirmimit të Ibrahimooviqit dhe transferimit të Robacku dhe Bjorklundi, Milani ka transferuar edhe talentin 16- vjeçar, Wilgot Marshage.

Lojtari ka nënshkruar kontratën trevjeçare me rosonerët dhe do të aktivizohet me skuadrën e të rinjve.

Lojtari luan në pozitën e sulmuesit qëndror dhe ishte pjesë e Akademisë së Lindigos.

Komento: