Icardi në Serie A? Vjen lajmi i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Icardi në Serie A? Vjen lajmi i madh

14:47 | 15 Maj 2021

Rikthimi në Serie A, tashmë gjithçka në duart e Icardit.

Mauro Icardi tek skuadra e Paris Saint Germain duket se nuk më çfarë të ofrojë.

Skuadra franceze e ka ndarë tashmë mendjen dhe nuk e ka ndërmend ta mbajë argjentinasin për një sezon më shumë.

Juventus tani i ka hapur dyert për argjentinasin duke marrë parasysh faktin që të paktën njëri prej Ronaldos, Dybalas ose Moratas do largohen këtë verë dhe do ketë hapësira të mjaftueshme për ardhjen e tij.

E përditshmja franceze L’Equipe raporton që e ardhmja e sulmuesit tashmë duket e vulosur.

Por Zonja e Vjetër duhet të ketë kujdes pasi edhe Roma ka hyrë fuqishëm në garë dhe pas ardhjes së Mourinhos në kryeqytet gjërat kanë ndryshuar plotësisht.

Komento: