Inter dhe PSG po e bëjnë shkëmbimin spektakolar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter dhe PSG po e bëjnë shkëmbimin spektakolar

13:48 | 14 Tetor 2021

Një yll dhe 65 milionë euro, Barella tranferohet te PSG.

Lajm bombastik nga Spanja, Inter dhe PSG kanë gati shkëmbimin e merkatos së verës.

Nicolo Barella është njëri nga lojtarët më të kërkuar falë paraqitjeve mbreslënëse me Interin.

Interesim për Barellan kanë shfaqur Real Madrid, Chelsea dhe Manchester United, ndërsa garës i është bashkuar edhe PSG.

Portali i njohur spanjoll për transferime Don Balon, ka lëshuar një lajm bombastik duke raportuar se Nicolo Barella mund të transferohet në Paris verën e ardhshme.

Don Balon shkruan se PSG ka përgatitur ofertën joshëse për Interin për Barellan.

Parisienët do tia ofrojnë Interit kartonin e Gergionio Wijnaldum dhe 65 milionë euro në këmbim të Barellas.

Neroaxurët janë në krizë financiare dhe nuk ia kanë mbyllur derën këtij operacioni.

Komento: