Inter – Milan, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter – Milan, befasi në formacionet zyrtare

17:11 | 17 Tetor 2020

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Milan.

Sonte, në kuadër të Serie A luhet ‘Derby della Madonnina’, mes Inter dhe Milan.

Me fillim nga ora 18:30, qyteti i Milanos ndahet në dy pjesë; Kuq e zi dhe Zi e kaltër.

Ky derbi do të zhvillohet pa praninë e tifozëve, por spektakli nuk pritet t’i mungojë.

Më poshtë lajmi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Kolarov; Hakimi, Vidal, Brozovic, Perisic; Barella; R Lukaku, Lautaro Martinez

Milan:

Komento: