Ja ku po i kalon ditët e shtatzënisë Ariana Fejzullahu – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja ku po i kalon ditët e shtatzënisë Ariana Fejzullahu

14:01 | 29 Maj 2019

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë dhe po e pret fëmijën e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se po vazhdon pushimet diku në Turqi. Nga atje ajo na sjell një foto nga pushimet e saj luksoze.

E veshur me me fustan të bardhë e të gjatë, Ariana po shkëlqen si zakonisht. /ORAinfo/

Komento: