Ja ku po transferohet Perin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja ku po transferohet Perin

14:35 | 23 Dhjetor 2019

Genova, thuhet se kanë hyrë në negociata me Juventusin për të rikthyer Mattia Perin në Marassi.

Ky i fundit dështoi testet mjekësore për një transferim në Benfica verën e kaluar dhe qëndroi te Juventus për tu rikuperuar nga një dëmtim i shpatullave,përcjell ORAinfo.

Tani që është rikuperuar, Goal Italia raporton se Xhenova shpreson ta rikthejë 27-vjeçarin në një marrëveshje kredie, me optimizëm me një mundësi për të nënshkruar lojtarin në një marrëveshje të përhershme verën e ardhshme./ORAinfo/

Komento: