Ja kur fillon seriali “O sa Mirë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ja kur fillon seriali “O sa Mirë”

08:08 | 23 Tetor 2019

Duket se shpejtë do të nis seriali “O sa Mirë”.

Seriali “O sa mirë” është pritur shumë mirë nga publiku, dhe vazhdimisht ka sjellur momente qesharake dhe interesante për shikuesit, shkruan Indeksonline.

Shikuesit kanë qenë kurioz se kur do të rifilloj sezoni i ri i serialit dhe tashmë është bërë e ditur se së shpejti do të fillojë sezoni i 7 i serialit.

Këtë e ka bërë të ditur faqja zyrtare e serialit në Facebook, duke i “kërkuar falje” aktores Olta Daku që nuk ka qenë e pranishme në këtë foto të publikuar.

Kujtojmë që Olta njihet me rolin Jana Hajdari apo “zyshja e fizikës” dhe është personazh mjaft i dashur për publikun.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!