Ja kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë

15:45 | 30 Qershor 2020

Pret një fëmijë me Eduartin, kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë.

Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj bëri mjaft zhurmë në media derisa çifti e pranoi publikisht.

Në muajin që lam pas Arbana dhe Eduart zbuluan gjithashtu se së shpejti do të bëhen prindër.

Por moderatorja do të bëhet nënë për herë të dytë, pas gëzimit të saj të parë, Jonit. Babai i Jonit edhe pse pas 16 vitesh martesë me moderatoren qëndorjë gjithnjë larg kamerave.

Ai quhet Ardit është financier me profesion.Sipas asaj që thonë miqtë e moderatores, Arditi është 8 vite më i madh se Arbana dhe se pas ndarjes jo miqësore e la Shqipërinë për t’ju drejtuar Amerikës.

Komento: