Ja sa vjeç është vogëlushja nga seriali që ua mori zemrën të gjithëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ja sa vjeç është vogëlushja nga seriali që ua mori zemrën të gjithëve

11:14 | 09 Nëntor 2019

Kaq vjet ka ”Tanemi” .

Edhe pse e vogël në moshë Sıla Sade me rolin e “Tanemit”, nga seriali ”Mos ma lësho dorën” fitoi famë të madhe.

Me këtë rol, aktorja shfaqet në rolin e një vajze e cili rritet pa nënë, por që krijon një lidhshmëri të madhe me personazhin kryesor, “Azrën”, shkruan rtv21.tv

Sıla ka lindur në Stamboll më 13 tetor 2013 që do të thotë se tani është 6 vjeçare, dhe këtë vit ka filluar shkollën fillore.

Me talentin e saj Sila ka luajtur edhe në serialin “Bizim Hikaye Dizinë”, gjithashtu ajo ka marrë pjesë edhe në disa reklama televizive.

Por, padyshim se emri i saj më i pëlqyer u bë nga seriali “Mos ma lësho dorën” .

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!