‘Jagizi’ në serial të ri, do të befasoheni cilën aktore ka pranë vetes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Jagizi’ në serial të ri, do të befasoheni cilën aktore ka pranë vetes

16:03 | 24 Maj 2019

Ai është një ndër aktorët më të bukur të kinematografisë turke.

Caglar Ertugrul mori rolin kryesor në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ dhe me këtë rol u bë tejet I suksesshëm, përcjell ORAinfo.

Me rolin e ‘Jagizit’ u bë i njohur edhe në publikun shqiptar.

Pasi përfundoi ‘Zonjën Fazilet’, ai ka nisur një seria të ri dhe pranë vetës ka aktoren shumë të njohur turke, Burcu Ozberk./ORAinfo/

Komento: