Jemi mësuar ta shohim veç me fustana, kaq bukur duket Remzia me veshje sportive – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Jemi mësuar ta shohim veç me fustana, kaq bukur duket Remzia me veshje sportive

16:35 | 23 Qershor 2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Remzia se fundmi shfaqet e veshur sportive.

E kombinuar bukur me puma, Rremzia po duket si çikë e re në këtë pamje. Kaq bukur po i shkon ky kombinim asaj. /ORAinfo/

Komento: