Jeta super-luksoze e Xhesikës, shikoni si duket dhoma e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Jeta super-luksoze e Xhesikës, shikoni si duket dhoma e saj

13:25 | 03 Dhjetor 2019

Roli i ‘Xhësikës’ në serialin ‘O sa mirë’ e bëri të njohur aktoren dhe moderatoren Arta Nitaj.

Mirëpo, shumë të përfolur në publik padyshim që e kanë bërë format e saj trupore, përcjell ORAinfo.

Vëmendje shumë të madhe merr edhe veshja plot stil.

Sot ajo ka publikuar një foto nga dhoma e saj dhe e cila duket se është tejet luksoze./ORAinfo/

Komento: