Joni me shokët ia bën shtëpinë ‘rrëmujë’ Adelinës, shikoni si reagon ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Joni me shokët ia bën shtëpinë ‘rrëmujë’ Adelinës, shikoni si reagon ajo

10:55 | 02 Qershor 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet Joni duke luajtur me shokun e tij.

Duket se ky moment po i pëlqen shumë edhe këngëtares në fjalë./ORAinfo/

Komento: