Juventus merr vendim të papritur për Rabiot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventus merr vendim të papritur për Rabiot

17:33 | 25 Dhjetor 2019

Juventus, nuk është i gatshëm të lejojë Adrien Rabiot të largohet nga klubi në formë huazimi në janar, raporton Telefoot.

Rabiot ka vetëm 12 paraqitje në emrin e tij që nga transferimi në Torino në verë, dhe është lidhur me një kalim kredie në Lyon, përcjell ORAinfo.

Nënshkruar me një transferim falas, Juve siç duket do të preferonte ta mbante atë në klub ose ta shihte të linte për një tarifë./ORAinfo/

Komento: