Juventusi nis kontaktet me këtë trajner – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventusi nis kontaktet me këtë trajner

22:01 | 22 Shtator 2022

Juventusi, ka qenë në kontakt me trajnerin e Tottenham, Antonio Conte, raporton Sport Today.

Juventus po konsideron shkarkimin e Max Allegrit pas fillimit të dobët të klubit në sezonin e Serie A,përcjell ORAinfo.

Dhe Conte është i hapur për t’u rikthyer në klub, pasi ka drejtuar Juven nga 2011-14, në fund të sezonit aktual./ORAinfo/

Komento: