Juventusin po e transferon ishin e Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventusin po e transferon ishin e Milanit

09:51 | 23 Prill 2021

Juventusi insiston për ishin e Milanit, Locatellin.

Mesfushori i Sassuolos, Manuel Locatelli, vazhdon të jetë objektiv i Juventusit.

Sipas “Calciomercato”, janë të vendosur që të marrin mesfushorin dhe do të jetë objektivi numër një në merkaton e verës.

Locatelli erdhi nga akademia e Milanit, por Kuqezinjtë u detyruan ta largojnë në vitin 2018.

Këtë edicion, ai ka bërë 25 paraqitje në Serie A, ka shënuar pesë gola

Komento: