Ka mbushur 80 vjet, por shikoni si vallëzon ‘gjyshja’ e ‘Fëmijës Moderne’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ka mbushur 80 vjet, por shikoni si vallëzon ‘gjyshja’ e ‘Fëmijës Moderne’

22:20 | 25 Maj 2019

Kështu vallëzon Leze Qena.

Pavarësisht viteve që ikin, ajo e ka shpirtin e ri dhe këtë gjë nuk mund ta ndryshoj asgjë dhe askush, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja Leze Qena është yll prej më shumë se 60 vitesh dhe popullariteti i saj përherë ka qenë konstant.

Aktorja është ende mjaftë aktive në fushën e aktrimit, ajo luan në shfaqje, por edhe në seri televizive.

Leze Qena, së fundi ka qenë e ftuar në “Ballon pranverore” të “Rtv 21”, ku edhe ka vallëzuar pa u ndalë.

Ajo, po e shijonte çdo moment të kësaj mbrëmje.

Komento: