Ka tre muaj që solli ne jetë djalin, por Elita po e mendon edhe për një vajzë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ka tre muaj që solli ne jetë djalin, por Elita po e mendon edhe për një vajzë

23:09 | 21 Maj 2019

Elita Rudi po mendon për vajzën e saj të ardhshme.

Moderatorja Elita Rudi e ka provuar po ashtu një efekt të rrjetit social Snapchat, i cili tregon fytyrën tënde si fëmijë, shkruan lajmi.

“Vajza ime e ardhshme”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Ndryshe Elita po e shijon në maksimum amësinë dhe jetën me bashkëshortin reper, Gjikon. Ajo u bë e njohur si prezantuese dhe atë kohë ishte shumë e dashur për publikun.

Komento: