Kaltrina del në qytet, befason me stilin e veshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina del në qytet, befason me stilin e veshjes

19:23 | 30 Maj 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur bukur./ORAinfo/

Komento: