Kaltrina e bukur, por kësaj radhe ia huq ‘keq’ me grimin dhe veshjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina e bukur, por kësaj radhe ia huq ‘keq’ me grimin dhe veshjen

14:48 | 31 Maj 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

E në foton e fundit të publikuar, duket se Kaltrina nuk e ka bërë siҫ duhet kombinimin mes grimit dhe stilit të veshjes./ORAinfo/

Komento: