Kaltrina sapo doli nga frizerja, po duket si ‘kukull’ me buzë të kuqe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina sapo doli nga frizerja, po duket si ‘kukull’ me buzë të kuqe

14:51 | 21 Shkurt 2021

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo shihet me një grim të rëndë dhe po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Komento: