Kaltrina shfaqet në vendlindje me veshje ngjyrë vjollcë, po duket më bukur se asnjëherë më parë

22:00 | 17 Shtator 2023

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur në vendlindjen e saj në Vushtrri, e veshur me vjollcë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: