‘Kam agjëruar si burrat’, deklaratë e papritur nga këngëtarja Aida Doçi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Kam agjëruar si burrat’, deklaratë e papritur nga këngëtarja Aida Doçi

12:35 | 14 Maj 2021

Nuk ka shumë muaj që këngëtarja e njohur, Aida Doçi kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Ajo ka treguar se si këtë vit po e pret festën e Bajramit larg familjes së saj.

Mes tjerash ajo ka treguar se edhe ka agjëruar.

“Po e kam agjeru Ramazanin edhe shumë lehtë ka shku, diqysh e kam agjëru si burrat”, ka thënë ajo për ATV.

Por, si dhe çka ka dashur të thotë ajo me këtë “llojë agjërimi”,ndoshta mund ta kuptoni ju…

Komento: