Kaq bukur nuk i keni parë asnjëherë “Sheherazden” dhe “Onurin” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq bukur nuk i keni parë asnjëherë “Sheherazden” dhe “Onurin”

11:46 | 19 Dhjetor 2019

Sheherazdja dhe “Onuri” shkëlqejnë në këtë paraqitje.

Çifti do bëhet edhe me një djalë Pritjen e të bërit prindër për herë të dytë është duke e shijuar aktorja e mirënjohur turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj, gjithashtu aktor, Halit Ergenç.

Emrat e njohur të kinematografisë turke së shpejti do të bëhen edhe me një djalë. Këtë periudhë të ëmbël çifti janë duke e jetuar të lumtur, dhe duke i qëndruar afër njëri-tjetrit në çdo kohë.

Berguzari dhe Haliti janë të martuar prej vitesh, ata kanë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Ali.

Kujtojmë se, dyshja u bënë të njohur për publikun kosovarr me rolet e tyre të “Sheherzades” dhe “Onurit” në serialin “1001 Netë”.

Komento: