Kaq e re duket nëna e Donjeta Morinës, duken si shoqe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq e re duket nëna e Donjeta Morinës, duken si shoqe

11:42 | 05 Korrik 2022

Kjo është nëna e Donjeta Morinës.

Donjeta Morina është një prej këngëtareve më të dashura të estradës shqiptarë.

Ajo në industrinë e muzikës ka hyrë në moshë shumë të re, dhe gjatë kësaj periudhe ka sjellë projekte të ndryshme muzikore, të cilat janë pëlqyer na masë të madhe, shkruan Kosovarja.

Për jetën private të Donjetës dimë shumë pak, pasi e ka mbajtur larg nga mediat rozë, por ndryshe nga herët të tjera, ajo ka shpërndarë një video në Tik-Tok me nënën e saj.

Nëna e saj qenka një zonjë e bukur, dhe e re në moshë.

Komento: