Kaq i ëmbël është bërë djali i Milotit e Belkizit, prindërit do t’iu ‘shkrijnë’ me foton e tij të fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq i ëmbël është bërë djali i Milotit e Belkizit, prindërit do t’iu ‘shkrijnë’ me foton e tij të fundit

16:17 | 30 Qershor 2020

Lojtari shumë i njohur kosovar, Milot Rashica u bë baba për herë të parë.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan ORAinfo.

Të dy lajmin e dhanë përmes llogarive të tyre personale në rrjetet sociale.

E sot Belkizi ka publikuar një foto shumë të ëmbël të djalit të tyre./ORAinfo/

Komento: