Kaq pak vota mori Milaim Zeka në vendlindjen e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaq pak vota mori Milaim Zeka në vendlindjen e tij

20:48 | 09 Tetor 2019

Milaim zeka në fshatin e tij, Abri e Epërme mori vetëm nëntë vota.

Ai po pretendon se i janë vjedhur votat.

Në dy vendvotime sa ishin në këtë fshat, sipas rezultateve të KQZ-së në njërën mori gjashtë e në tjetrën vetëm tri vota.

Një bashkëfshatar po e fajëson Zekën, për të cilin thotë se nuk e bëri mirë fushatën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!