Kaq shumë e do Njomza Leartën, ja ku e mban ajo kunatën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq shumë e do Njomza Leartën, ja ku e mban ajo kunatën e saj

22:33 | 26 Maj 2019

Ja ku e mbanë Learten kunata.

Vajzat e Shyhrete Behlulit janë mjaftë të njohura e të dëshmuara, secila në drejtimin e vet.

Njomza, është vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur e muzikës popullore, e cila është frizere dhe grimere e njohur.

Është Njomza ajo e cila i rregullon të gjitha femrat e familjes, nisur nga e ëma, Shyhretja, shkruan “Kosovarja”.

Njomza, me shumë kënaqësi e rregullon edhe nusen e vëllait, Learten, madje foton e saj e mbanë si foto qendrore në faqen e saj personale në “Facebook”.

Komento: