Kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia Arianën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia Arianën

10:52 | 29 Maj 2019

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Moda, trendi, risitë, janë ato që e karakterizojnë Arianen, bashkëshortën e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullaut.

Ajo dallohet për stilin e veçant dhe unik që e sjellë përmes imazheve të shumta në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.
E bukur dhe plotë sharm, Ariana është ndër femrat që komentohet më së shumti nga publiku.

Ajo dhe Ermali po presin fëmijën e tyre të katërt, derisa ditët e saj të shattëzënisë Ariana po i kalon në bregdetin turk.

Shtatëzënia duket se e ka zbukuruar Arianen. E veshur me një fustan të bardhë e të gjatë, ajo po duket me shumë stil.

Komento: