Kaq shumë gëzohet Egzona për ushtrinë, ‘feston’ me bakllavë

14:40 | 14 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi e ka treguar shpeshherë se është një ndër nuset më të zonja të estradës.

Përveç që është shumë e angazhuar me profesion dhe në familje, ajo gjen kohë edhe për rrjete sociale ku vazhdimisht poston fotografi të ndryshme të jetës së saj, shkruan ORAinfo.

Gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit, sot, me rastin e votimit për transformimin e FSK-së në ushtri ka postuar një fotografi ku shihet një copë e bakllavës , e që na bën të dyshojmë se mos e ka bërë Egzona këtë për të festuar./ORAinfo/

Komento: