Kaq shumë ‘vuan’ Leonora Jakupi për tu dukur sa më bukur në publik – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq shumë ‘vuan’ Leonora Jakupi për tu dukur sa më bukur në publik

13:38 | 18 Dhjetor 2019

Leonora Jakupi është ndër femrat me të bukura të estradës.

Që nga paraqitja e saj e parë është pëlqyer shumë nga publiku, duke u konsideruar si një femër e bukur dhe me stil.

E për tu dukur sa me bukur, Leonora i kushton goxha kohë qëndrimit në palestër.

Ajo se fundmi ka publikuar një video duke ushtruar të pasmet. Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Për me tepër shikojeni videon…

Komento: